Zlatá čísla mobilního telefonu se dobře pamatují, ale zároveň mají na nás i na ty, co s námi komunikují další vliv.

O síle číslic

Sázíte-li na jedničky, pak to znamená, že potřebujete prosadit svůj vlastní nápad, životní směr a styl, být vlastní nezávislou identitou, která si uvědomuje svou vlastní nezávislost a jedinečnost. Jedničky jsou vhodné zejména pro lidi uzavřenější, kteří potřebují najít své místo na slunci. Nehodí se naopak pro někoho, kdo vyžaduje spolupráci v nějakém kolektivu.

číslo domu

Dvojky jsou vhodné pro podporu partnerství v rodině, ve vztazích na pracovišti, ve škole, v zájmových klubech a kroužcích a všude tam, kde o úspěchu rozhoduje spolupráce na nějakém společném projektu.

Zlatá čísla složená z trojek podporují tvůrčí myšlení a chápání souvislostí, které lze stěží vyjádřit materiálními pojmy. Trojka je inspirativní pro umělce a umělecká řemesla, podporuje vnitřní fantazii, dlouhodobou i krátkodobou paměť a nové nápady v různých oblastech života, např. při vaření, zařizování bytu a při realizaci koníčků a zájmové činnosti.

osmička na silnici

Sílu čtyřek pocítíte na fyzické úrovni, jsou to číslice ideální pro sportovce a manuální řemesla. Podporují fyzickou kondici a zdatnost, manuální zručnost a dovednost.

Kdo sází na pětky, měl by vědět, že jde o vyjádření svobody a touhy po osvobození z nějakého nevyhovujícího systému. Pětky mohou pomáhat lidem, kteří pracují sami na sebe, např. OSVČ.

Šestky symbolizují harmonii a schopnost vnímat krásu kolem sebe, pozor však na tři šestky za sebou, jakožto symbol negativity, který velmi často také k sobě přitahuje zbytečné problémy.

Sedmičky jako šťastné číslo zná každý, ale vážou se hlavně na prohloubení lepších mezilidských vztahů. Kdo chce se svým okolím dobře vycházet, mohou mu v tom sedmičky pomáhat. Lidé je vnímají spíše pozitivně, než aby se jim vyhýbaly, jako třem šestkám.

Osmičky spolu s devítkami mají velký tvořivý a duchovní potenciál, jsou to nejsilnější čísla vůbec a pomáhají každému dotáhnout jeho záměry do šťastného konce.