Naučte se na podzim i v zimě nosit šaty. S dlouhým rukávem, s rolákem, úpletové a v délce alespoň po kolena? Jestliže toužíte po zahřátí v zimních měsících, pak se jednoznačně vyhněte polyesterovým materiálům. Začněte tedy kromě designu koukat v první řadě na materiál.

Vybírejte podle materiálu
Šaty s příměsí vlny vám v zimě poskytnou potřebné teplo. Podobně na tom jsou i svetrové šaty nebo úpletové. Pod ně totiž lehce obléknete nátělník, sexy body i teplé punčocháče. Když se zaměříte na přírodní materiály, zajistíte si tím větší prodyšnost a nebudete se tak potit.
slunce na podzim
Šaty s rolákem
I když je rolák jedno velké téma a můžeme polemizovat, zda je či není sexy, právě šaty s rolákem vypadají velmi šik. Vlněné či úpletové šaty s rolákem vás nejenom zahřejí, ale ještě nadělají spoustu parády. Navíc zakryjí nějaký ten špíček navíc, proto jsou ideálním módním kouskem, než se vám podaří splnit všechna novoroční předsevzetí ohledně hubnutí a sportování.
dívka v dlouhém svetru
Délka zimních šatů
Ideální délkou je midi střih, tedy někde mezi kotníky a koleny. Nebude vám zima, ani vám šaty nebudou padat do sněhových závějí. Podle délky pak můžete ladit kotníkové kozačky s vysokými nad kolena či s praktickými workery, dle toho, kde se zrovna pohybujete.

Hrajte si s doplňky
Zdají-li se vám úpletové či vlněné šaty ve své parádě nudné, můžete je zpestřit doplňky. Zajímavý pásek či výraznější přívěsek na krk udělají své. Všechny zimní šaty však nemají stejný střih, vyzkoušejte volná ramena, šaty s výstřihem nebo hravé vrstvení.

Zima sice za dveřmi úplně není, ale už i na podzim budou jistě potřeba kousky, které vás ochrání před sychravým počasím. A pokud jste si takové šaty ještě nepořídila je nejvyšší čas tak učinit. Uvidíte, že šaty z teplého materiálu si okamžitě zamilujete a budete je nakonec nosit daleko častěji než kalhotový kostýmek.

Noste i na podzim šaty. Okamžitě si je zamilujete!
Ohodnoťte příspěvek
Share