Velice často v dnešním světě slýcháme pojem hypotéka bez registru. Název, který hledáme denně na internetu, díváme se v novinách, jestli něco takového existuje, projíždíme banky, abychom se přesvědčili, jestli by nám v případě žádosti o úvěr vyhověli. Avšak často bez úspěchu. I v případě tohoto názvu to má jeden malý háček. Hypotéky bez registru zkrátka a dobře neexistují. Stále se některé produkty takto nazývají, ale každý poskytovatel úvěru se musí přesvědčit, zda je jeho klient schopen splácet.

mince

Záznamy se tolerují, ne že by se do seznamu dlužníků nenahlíželo. Dnešní legislativa a zákony České republiky neumožňují, aby někdo poskytoval finance bez jakýchkoliv informací a to lidem, kteří by se mohli kvůli tomu dostat do dlužných pastí nebo do exekucí či velkých finančních problémů. Každý si musí zjistit, jestli je jeho klient schopen splácet, proto vám také poskytneme návrh řešení zcela zdarma. Bez závazků si můžete nechat zpracovat nabídku, která bude nezávazná, ale na které poznáte, jak by to neskutečnosti mohlo s vašimi financemi vypadat.

Záznamy se běžně tolerují, protože bývají irelevantní. Nejsou přesné nebo jsou staré, a proto se dají tolerovat. Naše firma poskytuje právě i tyto služby. V bankách tomu tak není, tam byste kvůli záznamu nikdy úvěr nezískali.

Úvěr šitý na míru

V našem případě se jedná o podnikatelský úvěr. Nejedná se o spotřebitelský úvěr pro běžné občany, ale je to úvěr pro podnikatele. Ovšem zde je potřeba zmínit, že jakýkoliv podnikatel, firma nebo OSVČ si může sjednat tento typ úvěru. Pokud potřebujete peníze pro své podnikání, tak se neostýchejte.

dluhy

  • S těmito penězi můžete vyplatit exekuce.
  • Pomůžeme se zprostředkováním spotřebitelského úvěru.
  • Nevadí ani záznamy v registrech.
  • Podnikatelé mohou mít i nižší daňová přiznání.
  • Překážkou není ani nízký věk. Pokud máte nad 18 let svého věku, velice rádi vám pomůžeme s financováním vašeho podnikání.