Když si můžete vybrat, zda budete bydlet v domě za milión anebo za pět miliónů, který si vyberete? Vaše volba bude samozřejmě záležet na tom, jaké máte o svém budoucím bydlení představy.

Pokud jde o cenu, tak jasně vítězí ten nejlevnější. Jenže je jasné, že nízká cena znamená, že se budete muset v ledasčem uskromnit. Takže ani takové bydlení není pro každého – kdo chce žít v luxusní velké nemovitosti, ten jistě raději zaplatí více. Ovšem lidé, kteří jsou nenároční, anebo ti, kteří mají málo peněz, takže nemají na výběr, budou jistě nadšení, že mají na dosah ruky alternativu, jak si pořídit vlastní střechu nad hlavou za pár korun.

Ovšem levné bydlení není zdaleka jen o skromnosti. Když nemáte potřebné peníze na dosah ruky, musíte si je půjčit. A v takovém případě se vyplatí opravdu dobře si zvážit, zda chcete žádat o vysokou a rizikovou hypotéku a zadlužit se na desítky let dopředu. Nikdy totiž nevíte, zda zvládnete splácet, protože nikdy nevíte, co vás potká za několik let. Proto je lepší dát přednost malému krátkodobému úvěru před vysokou dlouhodobou hypotékou – proto je lepší se uskromnit. Navíc, velkou výhodou levného bydlení je to, že jste schopni našetřit potřebnou částku i bez půjčky a žít tak svobodně a bez závazků.

klice od domu

A jaký dům si můžete pořídit už za jeden milión, či ještě levněji? Přece mobilheim!

Mobilní domy mají ovšem ještě řadu dalších výhod, nejde jen o jejich vstřícnou cenu.

Úžasná je i rychlost dodání. Ani ta nemá konkurenci. Věděli jste, že tuto stavbu můžete mít na místě již za několik týdnů? A můžete bydlet ještě rychleji, pokud si zvolíte již použitou nemovitost, která je samozřejmě ještě o něco levnější. V každém případě, i kdybyste si nechali zhotovit stavbu na míru vašim požadavkům, nebudete na ni čekat dlouho.

klic s priveskem domu

Stavby vznikají v areálu výrobce a na místo vám ji doveze speciální vozidlo. Jakmile ji usadí, můžete se nastěhovat – stačí napojit sítě, a vše je hotovo!