Milujete chuť a https://www.databazeknih.cz/knihy/jak-zit-s-problematickym-muzem-ktereho-milujete-65369 vůni kokosu? Zužitkujte jeho benefity pro zdraví a krásu a vyzkoušejte kvalitní za studena lisovaný bio kokosový olej. Kokosový olej využijete pro vaše zdraví a také pro vaši krásu.
VYUŽITÍ V KUCHYNI
V kuchyni pro něj naleznete dlouhý seznam možností uplatnění. Dá se na něm zdravěji smažit, použít ho můžete také při pečení nebo dokonce i do salátů. Usmažit si na něm můžete voňavé palačinky. A navíc skvělou zprávou je, že při smažení neprská.
půlky kokosu
Letos si s ním můžete třeba ozvláštnit vánoční cukroví, které provoní a dodá mu zajímavější chuť. Při používání tohoto produktu v kuchyni také uděláte něco dobrého pro vaše zdraví. Má totiž pozitivní účinky na lidské zdraví – zasytí vás na dlouhou dobu, obsahuje vitamíny A, C a E a zdraví prospěšné mastné kyseliny, konkrétně kyselinu laurovou, která pomáhá chránit náš imunitní systém. Dále také stabilizuje hladinu cukru v krvi.
VYUŽITÍ PŘI NEJRŮZNĚJŠÍCH KOSMETICKÝCH PROCEDURÁCH
Tento voňavý přírodní produkt využijete kromě vaření, pečení a smažení také pro vaši krásu. Konkrétně ho můžete použít na promazání celého těla, kdy se nemusíte obávat toho, že by na vaší kůži zanechával nepříjemný mastný film. Dále se dá využít na suchou kůži na loktech, ošetření nehtových lůžek, na pokožku spálenou sluncem a pomáhá dokonce i při ekzému nebo striích. Jeho účinky ocení také vaše vlasy. Lámou se, jsou suché, bez lesku a poškozené? Tak potom je tato péče ta pravá přesně pro vaši kštici. Z kokosového oleje si můžete udělat vlasový zábal. Vaše vlasy budou o poznání lesklejší a vyživené.
kokosový olej
Pokud máte rádi masáže, tak i v této oblasti najde olej svoje uplatnění. Rychle se vstřebává, pokožku během masáže provoní a zanechá ji hebkou a vláčnou.
Tento produkt, který má všestranné uplatnění určitě i vy doma uplatníte a objevíte jeho benefity.