Módní trendy se sice mění s každou novou sezónou či kolekcí. Modrá, jasně červená či žlutá barva, které byly hitem letošního podzimu, mohou být příští rok naprosto out. Totéž bude pravděpodobně platit pro květinové aplikace či volány. Přesto existuje pár módních pravidel, která byste neměla překročit nikdy. Na co si tedy dát pozor?

košile

Oblečení

· Nemíchejte příliš mnoho různých materiálů. Pokud na sebe obléknete saténovou halenku, šifonovou sukni a navrch sametové sako, nebude to právě trefa do černého.
· Pozor si dejte na správnou velikost halenek a košil. Kůže koukající z příliš upnuté halenky, která má navíc tendenci se rozevírat, nikoho neoslní.
· Každá žena touží být sexy. To ale neznamená, že na sebe obléknete mini šaty s leopardím vzorem a hlubokým výstřihem. Příliš všeho moc škodí. Musíte muži nechat také nějaký prostor pro fantazii.
· Zamyslet byste se měla i nad výběrem obyčejného trička. Opravdu málokterá z nás má postavu na síťované tričko či tričko odhalující pupík. A ne všechny „vtipné nápisy“ jsou doopravdy vtipné. Vězte, že kvalitní dobře padnoucí bílé tričko Vám poslouží lépe a déle.

svetr

Prádlo a plavky

· Vrcholem nevkusu jsou tanga vykukující z nízkých bokových džín. K tomu není co dodat.
· Na téma podrsenka už bylo napsáno mnoho řádků. Proto si zde shrňme to nejdůležitější. Podprsenka by vám měla sedět přesně, nejen kvůli vašemu vzhledu, ale také kvůli vašemu zdraví. Poradí Vám ve specializované prodejně. Lepší než podprsenka s průhlednými gelovými ramínky je buď podprsenka bez ramínek, nebo stylově ukázaná podprsenka klasická.
· U plavek ctěte pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Plavky s nadbytkem flitrů a volánů či příliš komplikovaným střihem přestávají být sexy a navíc až je sundáte, budete možná nemile překvapena Vaším opálením.

spodní prádlo

Doplňky a šperky

· Nikdy, ale opravdu nikdy si neberte do sandálů či černých bot bílé ponožky!
· Již dávno neplatí pravidlo: sladěné punčochy, boty a kabelka.
· Batůžky a všelijaké tašky a taštičky jsou sice praktické, ale žena je žena a kabelka je kabelka.
· To že máte doma plnou šperkovnici, ještě neznamená, že si veškerý její obsah na sebe navléknete při jedné příležitosti. Nejste přece chodící klenotnictví! Takže náušnice+ náhrdelník + hodinky + náramky + prsteny = nikdy!