V dnešní době na celém širém světě již existuje nespočetně mnoho druhů a variant triček právě s krátkým rukávem. Pro některé z nás je to určitě příjemnější varianta, než trička s rukávy dlouhými. Krátký rukáv se dá využít prakticky v každém ročním období.
stylový chlap

Za velmi oblíbená jsou považována například v létě, kdy potřebujeme nosit něco, v čem nám bude příjemně a hlavně se na nás nic nebude lepit. Trička sama o sobě můžete zakoupit hned v několika velikostech, takže se nikdo z nás nemusí obávat, že by na něj nebyla velikost. Dámská trička se vyrábí až do velikosti XXL, pánská až do 5XL. Určitě si každý z nás dokáže vybrat to pravé ořechové a hlavně to, v čem se budeme cítit opravdu příjemně.


Že nevěříte, že se dají trička s krátkými rukávy využít i v zimě? Pak jste na omylu a my vás z něj ihned vyvedeme. Jsou ideálním pomocníkem, pokud potřebujeme něco podvléci.


Ať už je to kardigan či mikina. Existuje i ale mnohem více využití. Dají se vytvořit různé návrhy, které k sobě ladí ať už barevně nebo jakkoliv jinak.

Každý vámi vytvořený outfit bude něčím speciální a výjimečný. Musíte ale přemýšlet i nad tím, že určitě do práce se nemůžete obléci tak, jako někam na večírek. Jestliže chcete okouzlit, pak je na to klasický styl tím ideálním.
kluk a fotbalový míč

Právě ke klasickému stylu se trička s krátkým rukávem dají perfektně využít.

Když se nad tím tak zamyslíte, tyhle trička jsou něčím speciální. Dají se využít jak při sportu tak i při domácím nošení. Díky skvělému materiálu je umožněno naší pokožce dýchat. Nejideálnějším materiálem je bavlna. Je pravda, že trička se vyrábí i z jiných materiálů, které mohou být pro naše tělo také příjemné, ale my jsme toho názoru, že bavlna je prostě bavlna.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, pak určitě neváhejte navštívit https://www.urbos.cz/tricka-s-kratkym-rukavem-se-nosi-celorocne-/.

Trička s krátkým rukávem se nosí celoročně
3.8 (75%)4