Peníze

Kdo půjčí chudákovi?

Každý člověk bez výjimky obstojí v životě jedině v případě, že má aspoň tolik peněz, kolik mu jich je zapotřebí k uspokojování jeho základních životních potřeb. A jakkoliv žijeme v té bohatší části světa, není vlastnění dostatku finančních prostředků automaticky garantováno každému. A leckdo se tak alespoň někdy v životě propadne do finančních obtíží, ne-li přímo do bídy.

Je tomu tak, často tomu tak bylo i v minulosti a bude zřejmě i v budoucnosti. A vzhledem k panujícím ekonomickým potížím se lze domnívat, že bude lidí ve finanční nouzi přibývat, namísto aby tito ubývali.

dolarovky USA

A co má dělat ten, kdo v nějaké etapě svého života nedokáže se svými penězi vyjít? Ten si prostě někdy musí vzít půjčku, aby to zvládnul. Což se ovšem nejednou jenom tak lehce nepodaří. I když se totiž nabízí v našich končinách půjček dost a dost, ne vždy jsou pro finančními problémy sužované lidi dostupné. Však to znáte – finanční instituce stojí jenom o žadatele, kteří nebudou mít se splácením problémy, a ty ostatní klidně hodí přes pomyslnou palubu.

A co ti, kdo se po hození přes palubu topí v problémech? Ti mohou být obvykle rádi, že je tu pro ně aspoň nebankovní hypotéka, což je půjčka, u níž se toho moc dokládat nemusí a tato je díky tomu dostupná i těm, jimž by jinde nemohlo být vyhověno.

dolary americké

U takové nebankovní hypotéky se musí doložit příjmy, které budou stačit k hrazení splátek, musí se tu dát do zástavy dostatečně hodnotná nemovitost, ale dál už nic víc. I tak málo stačí, aby tu někomu půjčili, a to třeba i hodně peněz na dlouhou dobu. Což pochopitelně není nezbytné, dají se tu nastavit i jiné parametry.

A proto ti, kdo peníze potřebují, ale jsou coby nebonitní odmítáni jinde, míří právě pro tuto hypotéku. Je to dostatečně výhodná alternativa, jež umožňuje získat pomoc pomalu všem. Všem, kdo ji v dané chvíli potřebují.

 

Peníze

Když podnikání skomírá

Stejně jako v klasickém zaměstnání platí i v podnikání to, že si na sebe ten, kdo se mu věnuje, musí vydělat. I zde jde o peníze, a právě tady je toto téma ještě ožehavější než jinde. A to z toho prostého důvodu, že podnikající lidé nemají nic zaručené, nemají jistotu, že se jim za jejich práci dostane za všech okolností odpovídajícího finančního ocenění. A tak i ti, kdo pracují vskutku usilovně, mohou shledat, že si na sebe a na udržení své firmy v chodu vydělat nedokážou.

Je to nepříjemné zjištění, ale je to zkrátka realita. Podnikání je nejistá branže a jsou tu jak problémy, jež si může člověk zavinit sám, tak i ty, u nichž je vinou někoho jiného postaven před hotovou věc. A nejednou se tak dospěje k poznání, že je člověk skoro nebo také klidně úplně na dně. A od tohoto by se měl nezbytně odrazit.

exotické bankovky

Jenže změna podobné situace k lepšímu není obvykle snadná. A neobejde se ani bez investování nějakých těch peněz. A je skutečností, že ne každý má finanční prostředky na to, aby tak mohl učinit.

A kde tedy vzít peníze na podnikání, když je podnikatel nemá? Obvykle není jiné cesty, než si vzít půjčku.

Jenže ne každá z finančních institucí půjčí ochotně každému ze zájemců. Nejprve je tu tradičně potřeba prokázat, že ten, kdo si půjčí, také vše půjčené vrátí. To znamená vesměs nutnost doložit dostatečně dobře vypadající daňové přiznání, dost vysoké příjmy, registry dlužníků bez negativních záznamů a podobné věci. Jež ale ten, kdo už se dostal do problémů, často doložit nedokáže.

hezké prasátko

A někomu takovému pak pomůže už jenom americká nebankovní hypotéka Americká nebankovní hypotéka, a to z toho důvodu, že se u ní nebazíruje ani tak na tom, co už zaznělo, jako především na záruce v podobě zástavy nemovitosti.

Ten, kdo takovou zástavu může nabídnout, tu tak obvykle uspěje a potřebné finance získá. A může tak své živobytí udržet nad vodou i ve zlých časech.

Peníze

Nejnutnější z nejnutnějšího

Vydat dluhopis není jen tak, ale je to výrazně jednodušší, než to bývalo, řekněme před deseti lety. Dnes již může dluhopisy vydávat kdokoliv, jediné, co je třeba, tak aby splnil zákonem uložené předpoklady a také aby vypsal podmínky. A to také není nic strašného.
smluvní podmínky

1)Emisní kurz

Abyste mohli vůbec dluhopisy emitovat, musíte mít stanovený kurz, za který budete každý jeden dluhopis prodávat. Nedávno byl zrušen limit, že pro jednu emisi je třeba minimálně 200 000 korun, teď již to může být libovolná částka, která by však měla být svým způsobem rozumná – za a) abyste přilákali investory a za b) abyste ji mohli splatit.

2)Určení výnosu

Kolik z každého dluhopisu dostanete jako úrok. Úroková sazba se tradičně pohybuje někde mezi 5-15 % s tím, že čím větší úrok, tím větší „likvidační“ účinek pro vás. Naprosto nejčastější je 8 %. V podmínkách musí být tento výnos pevně stanoven, bez toho to nejde a nelze o tom ani jen spekulovat.

3)Splacení dluhopisu

Kdy nastane splatnost dluhopisu, kde jej můžete nechat proplatit a u koho. TO vše musí být v dluhopisu uvedeno, a hlavně také v emisních podmínkách
lidé v kavárně

4)Informace o schůzi majitelů

Pokud se stane jakákoliv vážná věc, která by v budoucnu mohla ohrozit pohledávky věřitelů a investorů, je třeba svolat schůzi majitelů, kde a jak to je na vás, aby se k tomu měli právo vyjádřit. Schůze majitelů kdysi představovala silnou páku pro společnosti, které se chystaly například na přeměnu nebo jakýkoliv jiný riskantní podnik a majitelé dluhopisů jim to mohli přetrhnout. Dnes jsou pravomoci a vliv značně oslabeny, byť stále je tam velký prostor pro manévry.

5)Zdaňování výnosů

6)Řešení sporů

U těchto posledních dvou není víc co řešit. Každý výnos se musí danit a pokud nastane spor, musí být stanoveno, jak se co bude řešit (většinou rozhodčí řízení).

Emisní podmínky musí emitent vystavit na takovém nosiči, který umožňuje budoucím investorům dělat si opisky a seznámit se s obsahem = dnes je to klasicky internet.

Peníze

Když peníze dělají peníze aneb pasivní příjem

Existuje několik poměrně snadných cest, jak začít s pasivním příjmem. Můžete například investovat své peníze do akcií, komodit nebo realitních fondů. Pokud máte nějakou nemovitost navíc, můžete ji pronajmout, někteří lidé takto pronajímají celé pozemky a vydělávají velké peníze pouze na rentě.
podnikatel a nápad
Důležité je načasování, a to hlavně u akcií a komodit. Když jsou ceny dole, je správný čas pro nákup, když jsou naopak nahoře je vhodné je prodat. Takto se dají vydělat pěkné peníze a vy se vlastně nemusíte o nic starat. Dnes totiž existují fondy, do kterých pouze vložíte své prostředky a zkušení makléři s nimi pak obchodují. Pokud se jim daří, vaše peníze se zhodnotí. V případě akcií asi o 4 až 5% ročně. V případě komodit, nejčastěji zlata, to je až 7% ročně. Realitní fondy jsou stále největší jistota, protože nejsou ovlivněny politikou ani děním ve světě. Fungují totiž tak, že pokud do takového fondu investujete, stanete se jedním z vlastníků nemovitosti patřící danému fondu. Většinou to bývají kancelářské budovy, kde firmy podepisují nájmy na více let. A právě tyto nájmy fondu, v tom případě i vám, generují zisk, který se pohybuje kolem 3 až 4% ročně ovšem s vyšší jistotou. Zní to velmi lákavě, ale je nutno říct, že u všech výše zmíněných variant je třeba počítat s určitým rizikem.
bankovky u kufru

Hudebníci jsou dobrým příkladem pasivního přijmu

Je to tak. Pokud nějaký zpěvák, zpěvačka nebo jakýkoliv hudebník vydá album, má z prodeje určité procento. Pokud se stane některá z písniček hitem, začne se hrát v rádiu. To ale dané rádio něco stojí, protože nemá na písničku práva, ta patří logicky autorovi, proto se za vysílání jakékoliv písničky platí koncesionářské poplatky právě autorovi. Takto u nás vydělávají peníze největší hvězdy jako Karel Gott nebo kapela Kryštof a další. Ti všichni už dnes teoreticky nemusí nic dělat a stejně jim pořád chodí nemalé peníze za jejich odvedenou práci. A to si myslím je snem každého z nás.

Peníze

Žijte naplno beze strachu o peníze

Mít stabilní příjem, rezervu a být zcela bez dluhů je dnes sen téměř většiny populace. Bohužel, ne každý vím, jak si takový sen splnit. Pokud máte příjem nižší, záznam v registru dlužníků nebo dokonce čelíte exekuci, pravděpodobně jste se již smířili s tím, že půjčku jen tak nedostanete. Jsme ovšem jen lidé a děláváme chyby. Právě pro vás tedy existuje šikovné řešení, které vás osvobodí od nepříjemných finančních potíží. Protože na problémy platí hypotéky bez registru. Nevěšte tedy hlavu a zjistěte více.

euro-870757_960_720

Peníze mohou potrápit každého. Je proto nesmírně podstatné vědět, na koho se v případě problémů obrátit a komu se svěřit. Patříte-li mezi ty, kteří se dostali do registru či se potýkají s exekucí, jistě víte, že v bance vám rozhodně nepůjčí. Bohužel nemůžete ani doložit své příjmy, a tak se vám dveře bank pomalu zavírají. Obrátit se na pochybné nebankovní společnosti může být také velké riziko, jelikož je známo, že tyto instituce často vydělávají právě na klientech, kteří se ocitli v nelehké životní situaci. Proto je tady férová společnost, která nabízí velice výhodné tzv. americké hypotéky.

Zažádat o tento produkt je velice snadné. Po nezávazném vyplnění on-line formuláře se vám ozve pověřená osoba, která vám vysvětlí oč jde, jaké tento produkt nese výhody, kolik máte šanci získat nebo kolik budete splácet. Jedinou podmínkou je zaručit se nemovitostí, která je pro tento účel vhodná a pak také schopnost pravidelně splácet. Dokonce nemusíte ani dokládat své příjmy. Je to velice snadné a rychlé.

house-366927_960_720

Do jednoho dne od odeslání žádosti se dozvíte, zda jste byli schváleni a poté už jen podepíšete smlouvu a peníze máte záhy na účtu. Splácet přitom můžete až třicet let! Pokud ovšem vše splatíte předem, nemusíte nic platit. Žádné poplatky předem a nesmyslné podmínky. O všem budete mít přehled a nebudete se již muset bát o své finance.

Peníze

Když jde podnikatel ke dnu


Pokud se soukromé firmě daří, má se i její majitel logicky skvěle. Ale jakmile to přestane vynášet nebo dokonce začne prodělávat, není takovému soukromníkovi vůbec co závidět. Protože musí pochopitelně sehnat jak prostředky, z nichž by zaplatil své živobytí, tak i peníze určené na rozjezd výroby či dalších podnikatelských aktivit a návrat do černých čísel.kreditní karty.jpg
A věřte, že sehnat půjčku není pro někoho, kdo vlastní krachující ztrátovou firmu, rozhodně ani trochu snadné. Ať se vrtne kamkoliv, musí počítat s tím, že ho může kterákoliv z komplikací, jež ho provázejí, zbavit nadějí na získání finanční výpomoci.
Má dejme tomu nevalné daňové přiznání a nízké příjmy. A co to obnáší? Přece to, že se budou bankovní úředníci obávat, že tento nemusí mít z čeho splácet. A tak poskytnutí půjčky zamítnou.
Nebo má takový podnikatel už i jiné půjčky z dřívějška. A pak banky logicky usoudí totéž, co zaznělo před okamžikem. Tedy budou mít pochyby o tom, budou-li žadateli stačit příjmy na zaplacení toho všeho. A hazardovat s penězi banky nehodlají a raději poskytnutí pomoci žadateli odepřou.lesk mincí.jpg
Pokud má onen soukromník navíc i záznam v registrech dlužníků, působí to na nejednoho z finančníků jako varovně zdvižený prst. Žadatel už někdy někomu řádně nezaplatil a kdo ví, zda by se to neopakovalo i nyní?
Takových a dalších možných problémů existuje mnoho. A nejednou jsou tak jedinou nadějí onoho nebohého podnikatele nebankovní hypotéky bez registru Fahd.
Protože ty jsou dosažitelné i pro ty, kdo to věru nemají snadné. Tady stačí i pouhopouhá schopnost dát za půjčené peníze do zástavy nemovitost a prokázat schopnost splácet a vše je rázem na nejlepší cestě. Dočká se tu i ten, koho by všude jinde odmítli, a přijít si může i na skutečně nemalé peníze, jež může spolu s přijatelnými úroky splácet i hodně dlouhou dobu po malých částkách.
A co by si dotyčný mohl přát víc?

Peníze

Tolerance záznamů

Velice často v dnešním světě slýcháme pojem hypotéka bez registru. Název, který hledáme denně na internetu, díváme se v novinách, jestli něco takového existuje, projíždíme banky, abychom se přesvědčili, jestli by nám v případě žádosti o úvěr vyhověli. Avšak často bez úspěchu. I v případě tohoto názvu to má jeden malý háček. Hypotéky bez registru zkrátka a dobře neexistují. Stále se některé produkty takto nazývají, ale každý poskytovatel úvěru se musí přesvědčit, zda je jeho klient schopen splácet.

mince

Záznamy se tolerují, ne že by se do seznamu dlužníků nenahlíželo. Dnešní legislativa a zákony České republiky neumožňují, aby někdo poskytoval finance bez jakýchkoliv informací a to lidem, kteří by se mohli kvůli tomu dostat do dlužných pastí nebo do exekucí či velkých finančních problémů. Každý si musí zjistit, jestli je jeho klient schopen splácet, proto vám také poskytneme návrh řešení zcela zdarma. Bez závazků si můžete nechat zpracovat nabídku, která bude nezávazná, ale na které poznáte, jak by to neskutečnosti mohlo s vašimi financemi vypadat.

Záznamy se běžně tolerují, protože bývají irelevantní. Nejsou přesné nebo jsou staré, a proto se dají tolerovat. Naše firma poskytuje právě i tyto služby. V bankách tomu tak není, tam byste kvůli záznamu nikdy úvěr nezískali.

Úvěr šitý na míru

V našem případě se jedná o podnikatelský úvěr. Nejedná se o spotřebitelský úvěr pro běžné občany, ale je to úvěr pro podnikatele. Ovšem zde je potřeba zmínit, že jakýkoliv podnikatel, firma nebo OSVČ si může sjednat tento typ úvěru. Pokud potřebujete peníze pro své podnikání, tak se neostýchejte.

dluhy

  • S těmito penězi můžete vyplatit exekuce.
  • Pomůžeme se zprostředkováním spotřebitelského úvěru.
  • Nevadí ani záznamy v registrech.
  • Podnikatelé mohou mít i nižší daňová přiznání.
  • Překážkou není ani nízký věk. Pokud máte nad 18 let svého věku, velice rádi vám pomůžeme s financováním vašeho podnikání.

Peníze

Záznam v registru při vyřízení hypotéky vadit nemusí


Vyřiďte si nebankovní hypotéku bez registru u té pravé a férové nebankovní společnosti a už se více nebudete muset trápit tím, že vám v bance nechtějí půjčit, a že máte nějaký záznam v registru. Přijít k záznamu v registru je totiž velmi snadné. Stačí, když se vaše odeslaná platba opozdí anebo na ni náhodou zapomenete. To se může stát každému. A záznam v registru tak mají i lidé, kteří nejsou žádní notoričtí dlužníci anebo zloději, ale jsou naopak poctiví a své dluhy splácejí, ovšem jednou je v životě potkala smůla anebo nešťastná náhoda. A přesně pro takové situace mají v nebankovní společnosti pochopení.

brýlaté prase

Chybovat je lidské a všichni moc dobře víme, že právě napravení „hříšníci“ jsou vždycky těmi, kdo se nejvíce starají o to, aby již příště nepochybili. Takže ve férové a vstřícné nebankovní společnosti získají nebankovní hypotéku bez registru i všichni ti, kdo mají z nějakého důvodu záznam v registru.

platit nákup

Vyřízení nebankovní hypotéky je rychlé a bez komplikací
A na vyřízení nebankovní hypotéky v nebankovní společnosti je ještě jedna skvělá věc. Nemusíte totiž nikam chodit ani se nikoho o nic doprošovat. Ba naopak, nebankovní společnost a její pracovníci budou ti, kdo se o vás postarají. Stačí navštívit jejich webové stránky, pročíst si podmínky půjček, vyplnit online dotazník a poté už jen počkat, až vás pracovníci nebankovní společnosti sami kontaktují. A uvidíte, že to nebude trvat dlouho. Tím spíše, pokud k formuláři rovnou přiložíte i několik fotografií své nemovitosti, kterou se za svou poskytnutou hypotéku zaručíte.

tučný zisk

Peníze můžete získat až do sedmdesáti procent její odhadní ceny. A nemusíte se obávat žádných podvodů či nekalého jednání a tak podobně. Neohrozí vás žádné skryté poplatky, žádné nenápadné dodatky vyvedené malým nečitelným písmem, ani nevýhodně sestavená smlouva. Vše proběhne přesně tak, jak se dočtete na webových stránkách, a dokonce můžete dostat velice výhodný úrok a dlouhou dobu splatnosti až třicet let.