Služby

Zaplavte si doma


Jít v létě na koupaliště je často jediná možnost, jak nezkolabovat ve vedrech, která u nás poslední roky panují. Zvládat s úsměvem horka není snadné, protože i během nich musí lidé chodit do práce a fungovat v běžném životě tak jako doposud. Velká horka zatěžují náš organismus a ztěžují nám život. Je dobré být v klidu a bez fyzické aktivity, což ale u většiny lidí není možné. A tak vyrazíte s dětmi na koupaliště, jenže stejný nápad má v jednu chvíli daleko více lidí než jen vy. Může se tedy stát, že si frontu na vstupné a třeba na zmrzlinu vystojíte až za desítky minut.

bazénové schody

Koupat se můžete i doma
Líbilo by se vám mít svůj vlastní bazén? Nic není nemožné. V dnešní době si můžete pořídit svůj bazén na povrch pozemku nebo do země. Oba typy bazénů jsou velmi vyhledávané a určitě u nás najdete bazén, který se vám bude líbit i hodit na vaši zahradu. Pokud máte doma kus volného pozemku, vašemu bazénu nestojí v podstatě nic v cestě. Jen si musíte vybrat. Jaký vám bude vyhovovat.

Proč si vybrat zapuštěný bazén?
Zapuštěné bazény jsou sice dražší, ale vypadají lépe. Dříve si bazén mohli dovolit jen lidé s vyššími příjmy, ale dnes se prodávají i levné bazény do země, z nichž si můžete vybrat i vy, pokud do bazénu nechcete investovat stovky tisíc korun. Naše bazény jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vydrží venkovní teploty nad třicet stupňů a samozřejmě i zimní mrazy. Je samozřejmě potřeba bazén pečlivě udržovat a také ho na zimu zazimovat. Jedině tak docílíte toho, že vám vydrží opravdu dlouho.

žena v bazénu

K bazénům dodáváme nejen samotné vany, ale i perlátory, přelivy, schody, žebříky a podobně. Jestli chcete kvalitní bazén, vyberte si ho u nás. Bazény opravdu umíme a můžeme vám zaručit, že budete velmi spokojení. Rovněž vám doporučíme chemii, díky které váš bazén bude mít vždy čistou a zdravou vodu.

Služby

Stěhovací služby v Praze


„Lepší vyhořet, než se stěhovat!“ to je motto, který říká každý, kdo má za sebou minimálně jedno stěhování. To je samo o sobě velmi náročný proces plný vyhazování, balení, skládání apod. Není proto divu, že většina lidí je pak naprosto vyčerpaná a při představě vybalování krabic v novým bytě, se jim podlamují kolena.

Stěhování nábytku je pak kapitola samo o sobě. Některý nábytek je potřeba rozložit téměř na šroubky, takže si poté člověk připadá, jakoby skládal známou stavebnici LEGO. Jiný nábytek je zase potřeba polepit izolepou. Například stůl se šuplíky. Pokud by tak člověk neučinil, šuplíky by vypadly a pravděpodobně se rozbily. To samé s nábytkem, který má skleněné prvky (vitríny). Izolepa sklo chrání proti vypadnutí a popraskání.

stěhování

Najdou se lidé, kteří se rozhodnou stěhovat na vlastní náklady, jelikož jsou přesvědčeni o tom, že ušetří. Pronájem dodávky ovšem něco stojí. Není totiž možné veškeré věci odvézt na kárce. Většina se však spoléhá na pomoc profesionálních stěhovacích firem. Ti však nejsou vždy takoví profesionálové, jak se tváří.

Můžeme se dočíst nebo doslechnout o zkušenostech lidí se stěhovacími firmami. Většina z nich si stěžuje, že po stěhování měli poškozený nábytek. Odřený stůl, prasklá židle nebo popraskané sklo jsou typickými poškozeními po stěhování. Také se občas může zatoulat nějaká ta krabice.

ODNESTO.cz s. r. o. je pražská stěhovací firma s letitou zkušeností. Ke každé zakázce je přistupováno s důrazem na potřeby zákazníka. Bezpečný přesun věcí bez poškození je samozřejmostí, stejně tak jako bezstarostný průběh stěhování.

Firma vlastní blog s tipy i radami jak na stěhování do zahraničí, jak stěhovat umělecká díla, jak na klavír nebo kdy je nejlepší čas na to se stěhovat.

stěhování 2

Pokud jste si do teď nebyli jistí, komu svěřit stěhování Praha Odnesto.cz svých věcí, firma ODNESTO.cz s. r. o. se o Vaše stěhování postará. Už žádný rozbitý nebo ztracený nábytek, už žádný stres. S firmou ODNESTO.cz s. r. o. je lepší se stěhovat, než vyhořet.

Služby

S čím může vypomoci úklidová firma


Když si pozvete úklidovou firmu do kanceláře, bytu, garáže, dílny a dalších prostor, v zásadě lze očekávat, že rozsah prací bude odpovídat vašim požadavkům. Stačí se předem domluvit na konkrétních krocích a pak už jen objekt zpřístupnit v domluvený čas. Může jít o generální úklid, úklid po rekonstrukci prostor, anebo třeba jen dílčí kroky, které nezvládáte sami, a s nimiž nemáte dobré zkušenosti anebo nejsou k dispozici potřebné prostředky.

luxování koberce

Vyčištění koberce

Existují úklidové práce, s nimiž si snadno poradíte sami, ale jsou i takové, co vyžadují speciální techniku. Kupříkladu čištění koberců. Některé čisticí stroje si můžete koupit, ale tam platí v zásadě jedno pravidlo, že čím účinnější, tím dražší. Zvažte tedy, zda má význam investovat pár tisíc do méně účinného stroje, nebo desítky tisíc do účinného mechanismu, anebo raději oslovit úklidovou firmu v Praze. S čím si úklidové firmy poradí?

koberec v pokoji

S běžným znečištěním – klasický sáčkový vysavač vám odsaje z podlahy jen část nečistot, některé tam zůstanou a smísí se s mastnotou v ovzduší, což vytvoří časem mastný povlak mezi vlákny. A čím je nečistot mezi vlákny více, tím více koberec ztrácí svou barvu, a tehdy je vhodné začít s čištěním strojním.

Bakterie, plísně – a další patogeny se v koberci rády usazují, je to textilie, a každá textilie patří do pračky. Jak by se vám líbilo neustále chodit v jednom oděvu celý rok? Koberec by měl být proto podrobován mokrému strojnímu čištění i z tohoto důvodu.

Zápach – kdo chodí po koberci v pantoflích nebo v jiné obuvi, je v určité výhodě vůči tomu, kdo po něm našlapuje v ponožkách, silonových punčochách nebo zcela naboso. Bosá chodidla mají mnoho potních žláz a náš pot je potravou pro bakterie, zejména brevibacterium linens. A tak se za jistý čas může koberec proměnit v místo, odkud se line onen známý odér.

Služby

Jak se chrání vozidla

Jakmile nějaká firma chce nebo vysloveně musí využívat svá vlastní služební vozidla, automobily nebo dejme tomu nějakou stavební techniku, musí si toto pořídit a dát to do užívání svým zaměstnancům. Až sem v tom nevězí žádný problém, samozřejmě za předpokladu, že má dotyčná firma peníze na to, aby si takovou techniku pořídila. Ovšem pak už se přece jenom nejeden problém vynoří.

Taková vozidla se pochopitelně musí přesouvat z místa na místo, musí se jimi jezdit sem a tam, a tím pádem jsou tato se svojí posádkou zdánlivě neuhlídatelná. A totéž platí i o stavebních strojích, jež musí putovat ze staveniště na staveniště. A při tom…

naložené Volvo

Při tom leckoho z těch, jimž je tato technika dána k dispozici, může nejednou napadnout, že by se něco takového dalo třeba i trochu zneužít ve svůj vlastní prospěch. Ten, komu je tato technika dána k dispozici, si jejím nepovoleným použitím může přijít na nějakou tu korunu navíc nebo si nějak jinak zpříjemnit život, a firma to pak zkrátka zaplatí ze svého.

A tak se někdy kradou pohonné hmoty a někdy třeba i součástky, vybavení, náklad, ba i celé stroje či vozy, někdy se využívá to zmíněné k melouchům nebo černým jízdám, případně se s tím nejezdí a nepracuje, i když by tomu tak mělo být. Protože to přece nelze provinilcům z řad zaměstnanců dokázat, když je šéf kdesi daleko.

obrázek rypadla

Ovšem tak už tomu nemusí být od doby, kdy takovým firmám začal nabízet Jindřich Pavlů. Díky tomuto systému se totiž dá zmíněná technika velice efektivně sledovat i na dálku. Stačí pár čidel a počítač napojený na internet a rázem se může majitel kdykoliv a odkudkoliv dozvědět, co se s jeho vozidly či technikou právě děje. A je logické, že když se tím dá odhalit nejedno zneužití, znamená to úspory. Protože zaměstnanec nebude dělat se svěřeným firemním majetkem alotria, když ví, že by se mu na to přišlo.

Služby

Insolvence online

Možná, že i vám se podařilo se nějakým způsobem dostat do insolvence. Vše je možné a to i něco takového. Pokud se něco takového nepodařilo vám, pak možná víte o něm, kdo s insolvencí právě bojuje.

Něco takového rozhodně nepředstavuje nic příjemného. Nepředstavuje to také nic, čím by se člověk chlubil. Není se také čemu divit, protože ne každý má rád, když se o něm šíří, že má problémy s penězi. Možná, že i vy něco takového nemáte zrovna v lásce.

Přeci jen, co je ostatním do vašeho boje? Vůbec nic. Každý by si měl hledět svého.

ruka a peníze

Na jednu stranu se není čemu divit, že si člověk problémy, které se týkají peněz, nechá jen pro sebe a má to logické vysvětlení. Jaké? Nikdo, skutečně nikdo nechce poslouchat neustálé narážky na to, že musí bojovat. Na druhou stranu ale není špatné pokud o něčem takovém ví alespoň nejbližší rodina a to zejména kvůli tomu, kdyby se vám něco přihodilo a dlouhou dobu byste zůstali například v nemocnici. Mohlo by se stát, že po propuštění byste zjistili, že se nemáte kam vrátit, protože váš dům či byt byl zabaven. Skutečně by se mohlo něco takového stát. Zvažte tedy to, jestli by přeci jen nebylo vhodné, kdyby o něčem takovém věděli například vaši rodiče. Můžete je poprosit, zda by si něco takového mohli nechat pro sebe a aby něco takového nešířili dále. Jistě vám vyhoví.

Pokud je něco, co by se vám mohlo líbit, pak je to sledování insolvence online Rejstriky. Opravdu něco takového existuje. I vy máte možnost s něčím takovým pracovat.

přiblížení peněz

Ne nadarmo se říká, že člověk by si neměl s penězi zahrávat, jelikož se jedná o mocný nástroj. Opravdu tomu tak je. Jen málokdo ale odolá a nezahrává si.

Říká se, že risk, je zisk. Mnohdy to ale dopadne spíše tak, že člověk o spoustu peněz přijde a o zejména kvůli své hlouposti.

Zkuste se i vy sami nad sebou zamyslet. Zkuste se také zamyslet nad tím, jestli až příliš neriskujete.

Zbavte se problémů s penězi i vy. Rozhodně to za to nestojí.