Služby

Kde jsou nutné pravidelné revize nouzového osvětlení

Dalo by se říci, že dnes bychom se již bez elektrického světla prakticky neobešli. To platí zvláště v zimě, kdy je noc podstatně delší než doba, kdy svítí Slunce, což znamená, že naprostá většina z nás musí vstávat za tmy a stejně tak za tmy doráží z práce domů. V naprosté většině případů však, pokud nám světlo z nějakého důvodu vypadne, není konec světa. Jednoduše opět nahodíme pojistky, vyměníme žárovku či počkáme, až opět pustí elektřinu, podle toho, jaká je příčina výpadku. Ne všude je však toto možné. Například v nemocnici na operačním sále si nemohou příliš dovolit, aby jim vypadlo uprostřed operace světlo. Proto zde mají záložní, které se spustí v případě, že to hlavní z nějakého důvodu selže.

nástroje elektrikáře

Ovšem podobně jako u toho klasického jsou nutné i revize nouzového osvětlení Revize Eletro Revtech. To je celkem logické, avšak i zde se interval mezi prohlídkami u jednotlivých typů míst liší. Přitom jej najdeme na mnohem více místech, než se nám mohlo zdát. V první řadě jsou to již zmíněné nemocnice. Zde jsou intervaly mezi revizemi z pochopitelných důvodů zdaleka nejkratší – i politici vědí, že s lidskými životy není radno si tímto způsobem zahrávat. Avšak nejsou zdaleka jediné.

slabé nouzové osvětlení

Pak zde máme také policejní stanice. Zde se to může zdát zvláštní, avšak je potřeba si uvědomit, že tyto musí fungovat bez nadsázky neustále. Zločinci totiž obvykle nečekají, až budou mít policisté otevřeno. Navíc je zde nutné připočítat i fakt, že jsou zde zadrženi často i poměrně nebezpeční pachatelé, kteří by mohli tmy velmi snadno využít. Je tedy na místě nedat jim k tomu příležitost.

V neposlední řadě jsou to pak nejrůznější továrny a výrobny. I ty dnes jedou, jak se říká, na tři směny, tedy neustále. Ovšem aby mohla výroba, byť automatizovaná, řádně probíhat, je nutné, aby zaměstnanci na vše dobře viděli. Je však jasné, že tato má nejmenší prioritu, a tedy interval mezi jednotlivými revizemi je zdaleka nejdelší.

Ač se nám to však nemusí zdát, tyto prohlídky jsou skutečně nutné. Díky nim víme, že pokud se něco stane s hlavním světlem, máme okamžitou náhradu. A to je rozhodně dobře.

Služby

Dodávka, která mě nenechala ve štychu.

Ocitli jste se v situaci, kdy nutně potřebujete na převoz vašich věcí dodávku? Nemusíte se nadále strachovat! My vás rozhodně nenecháme ve štychu! Každý se jednou z nás potřeboval někam přestěhovat. Nemusíte rovnou vyklízet vaši dosavadní kancelář na to, abyste potřebovali vhodný vůz. Jenomže co najednou dělat, pokud potřebujete dodávku, která by navíc byla spolehlivá? Naše půjčovna dodávek praha, vám zajistí kvalitní služby, a navíc za jedinečnou cenu. Stěhování po Praze je daleko těžší než v malém městě nebo snad na vesnici. Na našich stránkách si tak ještě dnes, můžete dohledat dodávku, kterou byste si co nejrychleji potřebovali na stěhování půjčit.

dodávka

Nebo snad jen na krátký převoz po Praze? Ano to je u nás také možné. Naše vozy navíc pravidelně servisujeme. Přepravní služby jsou již od 9 Kč za kilometr, a to se rozhodně vyplatí nejen vám, ale také i vašemu známému, kterému můžete trochu píchnout. V pronájmu od nás dostanete i zcela zdarma 500 km, pakliže přejedete více bude vám účtována částka navíc. Nepůjčujeme naše vozy jen po hlavním městem, kterým je naše překrásná Praha. Ale také ve městě perníku, kterým jsou Pardubice. Můžete nás najít i na sociálních sítích. Kdo si neví rady s tím jakou dodávku si má půjčit, protože se bojí, že by snad musel jet vícekrát, tak se na nás může obrátit a my mu rádi zodpovíme veškeré dotazy.

krabice

Nejen po naší republice můžete cestovat, ale také i do zahraničí. Kdo se navíc bojí toho, že by nedokázal náš vůz zcela sám či sama odřídit, využije určitě také služby, kterou nabízíme. Ano budete mít vlastního řidiče. Vše je jen o domluvě. Nejčastější dotazy najdete na našem webu, protože nejste sami kdo si někdy nevěděl rady. Kdo se nebojí, tak nám může samozřejmě i zavolat a dohodnout se s námi i po telefonu. Každý jsme potřebovali s něčím pomoci, a v nejhorším případě to dopadlo tak, že se na nás kamarádi vykašlali, protože jim do toho zrovna ten den něco vlezlo. Proto je dobré se spolehnout na nás, ať už budete dělat jen řidiče.

Služby

Kdy vám vyhovuje stěhování a kdy to naopak není vhodné

Když si můžete sami vybrat

V životě existují různé situace, které v případě stěhování v Praze 6 zabrání výběru vhodného termínu a musíte se přestěhovat například na konci přespříštího kalendářního měsíce, kdy vám končí nájemní smlouva. Někdy si však termín můžete zvolit vy sami a na nikoho nejste vázáni, například se to týká seniorů v důchodu, kteří se stěhují z města na celoročně obyvatelnou chatu, anebo si pořídili mobilní zateplený, celoročně obyvatelný dům, kterým stávající chatu nahradili.

papírový karton

V případě, že si můžete volit libovolný termín v roce, v podstatě kterýkoli měsíc, týden v roce a dokonce den, mohli byste využít následující rady:

Měsíc v novu – možná jste již zaslechli, že Měsíc ve fázi úplňku působí na některé lidi jako ovládací médium, a zvyšuje pravděpodobnost výskytu nějakého problému. Podle statistik údajně v této době roste počet různých kriminálních jevů. Sice nikdo neprokázal, že to přímo souvisí s fází Měsíce, a někdo se může domnívat, že k tomu dává popud více osvětlený terén díky odraženému slunečnímu světlu od povrchu Měsíce, ale každopádně statistiky platné jsou a je lepší zbytečně neriskovat. Výhodnější je stěhování v přesně opačné měsíční fázi, tedy v novu.

krabice na stěhování

Jaro – léto – podzim – zima – kdy je to lepší, v létě nebo v zimě? Pokud vás stěhuje stěhovací firma na klíč, a vy se u toho moc nenadřete, tak vám to může být jedno, ovšem pokud chcete být ohleduplní ke stěhovákům, vybírejte raději jaro a podzim, kdy nepanují venku ani mrazy, ani tropická vedra, a teploty vzduchu se drží na příjemných hodnotách mezi 15 a 22 stupni Celsia. Příliš velké horko stěhováky unavuje a vyčerpává, příliš velká zima zas zbytečně zdržuje různým oblékáním, převlékáním, přezouváním a mimo jiné i námrazou na silnicích a chodnících. Na jaře a na podzim nemusíte řešit ani převlékání, ani námrazu (až na výjimky), ani nesnesitelné tropy.

Služby

Investice

Co vám může stránka, CO JE OPCE nabídnout a naučit? Mě to přijde skvělí, ale přijde mi, že tam najdete i výukový materiály. Co vám jejich stránka nabídne? Online kurz akcie a opce. Jak se říká, ten, kdo investuje, tak riskuje. Ale ten, kdo neinvestuje, tak riskuje svou budoucnost. A je investice vůbec důležitá? Sama popravdě nevím, ale v něčem určitě ano. Protože, když někde investujete, tak vám to nesníží inflace.

Akcie, OPCE a CFD význam toho, že investování v této době je důležité, aby vám to něco přineslo, a hlavně vám to nevezme inflace. Normálně bych čekala, že stránka spíš ukáže své nabídky apod… ale jejich stránka čím dál více překvapuje, protože vás to i dokonce naučí, abyste věděli, jestli je dobré investovat či ne.

finance

Ve zkratce jsem vám též něco vypíšu. Co jsou to vůbec Akcie? Jsou to cenné papíry. Pokud nakoupíte nějaké Akcie, tak se z vás stane akcionář. A proč investovat do akcií? Kdybychom byli akcionáři, tak máme právo na zisk společnosti. A dokonce bychom získali dividenda. A co to je? Je to odměna pro akcionáře a také pasivní příjem pro investora.

Co je OPCE? Opce je smlouva mezi nakupujícím a prodávajícím. Obě strany se dohodnou na ceně, času apod… A pro koho je kurz určen? Pro ty, kdo se chce ponořit do investic apod… A co vám může TRADECZ stránka nabídnout? Je to takový web ke vzdělání. Nabídne vám tam články, aktuální, starší, zprávy z trhu, blog traderů. Také vám mohou nabídnout Forex (je to nejobchodnější trh na světě).

zisk

Také vám stránka může nabídnout Komodity, obchodování, online kurz, money managment.

Proč mi přijde fajn tuhle stránku navštívit? Protože mi přijde hezký, že tu je někdo, kdo chce, aby naučil lidé investovat. Aby se nešidily a naučili se investovat, protože jinak by jím to všechno sebrala inflace. Což asi nechcete, že ne? Protože v dnešní době se to ještě také pořádně člověk nenaučí.

Služby

Virtuální sídlo pro podnikatele

Zvažujete založení společnosti, ale nemáte žádné prostory, ale přesto zvažujete, kde nechat posílat dokumenty? Pomoci Vám může virtuální sídlo. Založení firmy nebo společnosti v dnešní době není nic složitého. Můžete vystupovat jako fyzická osoba podnikající, které se prezentuje svým vlastním jménem anebo poté jako právnická osoba, která bude na venek vystupovat pod názvem své firmy. K založení živnosti jako osoba fyzicky osoba podnikající je potřeba zajít na živnostenský úřad, vyplnit potřebné dokumenty a zaplatit správní poplatek. Po pár minutách odcházíte z úřadu s papírem v ruce a můžete hrdě začít podnikat.

sídlo

Založení podnikání právnické osoby tedy jakékoliv společnosti je trochu složitější a delší proces. Podnikat můžete až je Vaše firma zapsána do obchodního rejstříku. Je tedy důležité si pozorně rozmyslet jakou formou chcete podnikat. Ono těch rozdílů je mnohem více. Například fyzická osoba podnikající za své závazky ručí svým majetkem, na rozdíl od právnické osoby, která za své závazky ručí majetkem své firmy. Pokud se nám podařilo si založit podnikání měli byste zvážit, jak budete řešit sídlo firmy.

sídlo

Sídlo ano nebo ne

U fyzické osoby podnikající je to se sídlem celkem jednoduché. Má ho tam kde má trvalý pobyt. Někomu to, ale může vadit, protože se jedná o soukromou adresu. Pokud teda se Vám to moc nelíbí je možné si sídlo přesunout jinde. Na to existují takzvané virtuální sídla společnosti. O co se jedná? Je to sídlo kde fakticky sedět nemusíte, bývá na velmi lukrativním místě a je možné tam pořádat i jednání. Tedy jedná se o prostor nebo spíše budovo kde Vám její majitel za určitou úplatu pronajme k zápisu jako vašeho sídla. Toto je vhodné jak pro právnické osoby, tak také pro fyzické osoby fyzicky podnikající. Najít takové virtuální sídlo není vůbec žádný problém. Jak už bylo uvedeno mnoho takových společností poskytující tuto službu najdete ve velkých městech. Ceny se pohybují od cca 99 Kč a závisí i na přípojných služeb, které si k virtuálnímu sídlu objednáte. Může zde například spadat třídění pošty, sekretářka a jiné.

Služby

Offline videa z YouTube na Vašem zařízení. Zdarma.

Cítili jste se někdy, jako by si z Vás Vaše internetové připojení dělalo dobrý den? Zajisté jste se již v podobné situaci někdy ocitli – sledujete zajímavé video na YouTube, snažíte se za pomocí naučných kanálů pochopit látku na zítřejší test, sleduje krůček po krůčku, jak se ve skutečnosti vyrábí kytary, s vyplazeným jazykem se nemotorně snažíte naučit, jak se váže kravata, nebo se snad pokoušíte o dodržení novoročního předsevzetí a sledujete workoutové video, jenže najednou vše utichne?

Něco podobného se stalo snad každému z nás – na kvalitu internetového připojení holt není vždy stoprocentní spoleh. Není pochyb o tom, že se nejedná o nic příjemného. V dnešní době má však téměř každý podobný problém své řešení, stačí hledat – Vy už však nemusíte. Vaše řešení máte přímo před nosem.

video watching

Naštěstí existují promyšlené a intuitivní programy, jako je video downloader. S pomocí tohoto mazaného pomocníka se už nemusíte bát, že se podobné nemilé situace budou opakovat. Proč? Je to jednoduché – s pomocí video downloaderu Stahujvidea si Vámi zvolené video jednoduše stáhnete do svého zařízení a už navždy jej máte k dispozici, a to offline!

film tape

Postup by snad nemohl být snazší – stačí si otevřít internetový prohlížet, na platformě YouTube najít Vámi požadované video, zkopírovat odkaz, a ten následně vložit do vhodného řádku na domovské stránce video downloader. Poté si jen zvolíte požadovanou kvalitu videa a kouzlo může začít.

Už se nemusíte obávat situace, kdy Vás zradí internet, a to bez jakýchkoliv zbytečností a nepříjemností – a to všechno zadarmo. Teď už si můžete v klidu a pohodě sledovat Vaše oblíbená videa odkudkoliv – na kvalitě připojení už Vám totiž nemusí záležet! Tak tedy hurá do bezstarostného brouzdání a objevování hlubin internetu, teď už totiž víte, že jste vyzráli nad jedním z potenciálních problémů – s video downloaderem je to hračka.

Služby

Stěhovací služby v Praze

„Lepší vyhořet, než se stěhovat!“ to je motto, který říká každý, kdo má za sebou minimálně jedno stěhování. To je samo o sobě velmi náročný proces plný vyhazování, balení, skládání apod. Není proto divu, že většina lidí je pak naprosto vyčerpaná a při představě vybalování krabic v novým bytě, se jim podlamují kolena.

Stěhování nábytku je pak kapitola samo o sobě. Některý nábytek je potřeba rozložit téměř na šroubky, takže si poté člověk připadá, jakoby skládal známou stavebnici LEGO. Jiný nábytek je zase potřeba polepit izolepou. Například stůl se šuplíky. Pokud by tak člověk neučinil, šuplíky by vypadly a pravděpodobně se rozbily. To samé s nábytkem, který má skleněné prvky (vitríny). Izolepa sklo chrání proti vypadnutí a popraskání.

stěhování

Najdou se lidé, kteří se rozhodnou stěhovat na vlastní náklady, jelikož jsou přesvědčeni o tom, že ušetří. Pronájem dodávky ovšem něco stojí. Není totiž možné veškeré věci odvézt na kárce. Většina se však spoléhá na pomoc profesionálních stěhovacích firem. Ti však nejsou vždy takoví profesionálové, jak se tváří.

Můžeme se dočíst nebo doslechnout o zkušenostech lidí se stěhovacími firmami. Většina z nich si stěžuje, že po stěhování měli poškozený nábytek. Odřený stůl, prasklá židle nebo popraskané sklo jsou typickými poškozeními po stěhování. Také se občas může zatoulat nějaká ta krabice.

ODNESTO.cz s. r. o. je pražská stěhovací firma s letitou zkušeností. Ke každé zakázce je přistupováno s důrazem na potřeby zákazníka. Bezpečný přesun věcí bez poškození je samozřejmostí, stejně tak jako bezstarostný průběh stěhování.

Firma vlastní blog s tipy i radami jak na stěhování do zahraničí, jak stěhovat umělecká díla, jak na klavír nebo kdy je nejlepší čas na to se stěhovat.

stěhování 2

Pokud jste si do teď nebyli jistí, komu svěřit stěhování Praha Odnesto.cz svých věcí, firma ODNESTO.cz s. r. o. se o Vaše stěhování postará. Už žádný rozbitý nebo ztracený nábytek, už žádný stres. S firmou ODNESTO.cz s. r. o. je lepší se stěhovat, než vyhořet.

Služby

Tady se vám nabídne pomoc

A to vždy, když náhle potřebujete automobil a ten váš je například v servise nebo je nepojízdný. V takových případech je zde autopůjčovna praha. Zde si můžete vybrat z jejich rozsáhlého automobilního parku takové auto, jaké zrovna potřebujete. Nemusíte se obávat, nabízená vozidla jsou ve výborném stavu, mají perfektní výbavu a půjčit si je můžete nejen rychle bez zbytečných průtahů, ale také i za příznivé ceny. Samozřejmě, že půjčené auto bude pojištěné, a to i havarijním pojištěním.

auto terénní

Automobily mají imobilizér, zámek řadicí páky a zdarma můžete mít zapůjčené dětské sedačky a podsedáky. Vozidla k vypůjčení jsou nové typy, takže je můžete využít na reprezentaci vaší firmy při uzavírání podnikatelských projektů. Svého zákazníka máte možnost tímto autem oslnit. I to je možné. A využití nabídky společnosti pro rodinné účely? Například návštěva vzdálených příbuzných, kterou vaše rodinné vozidlo již moc nezvládne. Tady je potřeba, abyste tuto situaci zvážili a rozhodli se, zda není nejen bezpečnější, ale také i ekonomičtější si potřebné auto na tak dalekou cestu půjčit.

vozidlo stříbrné

A pro firemní účely? Ano, je zde i mikrobus, který můžete využít pro převoz zaměstnanců vaší firmy až do vzdáleného místa objednané zakázky, nebo i podnikového školení. Uvedené důvody nabízejí řešení zapůjčení si vozidla. Je to levnější, než byste si pro rodinné a firemní účely měli pořídit nové auto. To nejen, že velmi rychle ztrácí na své hodnotě, ale také vám vypůjčením vozidla odpadá spousta starostí. Jaké, že to jsou starosti? Řešení poplatků, jako je povinné pojištění vozidla, havarijní pojištění vozidla, pravidelné kontroly emisí a STK, dobíjení autobaterie, koupě dálniční známky, pravidelný servis vozidla. Ale také i obavy, že vám vašeho miláčka někdo při jeho parkování v místě vašeho bydliště poškodí nebo dokonce ukradne.

Služby

Jak zvládnout čištění kanalizace na našem pozemku

Není pochyb o tom, že vynález kanálů značně lepšil zdravotní stav i životní úroveň obyvatel především měst, ale také venkova. Dnes ji, alespoň v naší republice, najdeme prakticky všude, včetně těch nejmenších obcí a vesniček.

Aby však dobře fungovala, je nutné její pravidelná kontrola a údržba. O tu se obvykle stará najatá firma, avšak ne vždy tomu tak je. Své o tom vědí majitelé rodinných domů. U nich totiž částečně vede i po jejich pozemku, a je tedy jejich zodpovědností udržovat ji v dobrém stavu. Pokud by to nedělali, následky si ponesou sami. A věřte, že nefungující odpad není nic příjemného.

Je tedy jasné, že pravidelné čištění kanalizace zde musí být základem. Mnoho lidí o tom však neví, nebo se o to příliš nestarají. A to je chyba, kterou mohou později buď oni, nebo někdo, kdo bude v onom domě žít po nich a bude předpokládat, že vše je v dobrém stavu, odnese. Co bychom tedy měli dělat?

mříž kanálu u rodinného domu

Je jasné, že nemáme k dispozici takové prostředky jako profesionální firmy, a pro takovýto krátký úsek ani nejsou ve většině případů potřeba. K běžné údržbě totiž stačí použít některý z komerčně prodávaných prostředků, určených právě na toto čištění. Ty se pak nalijí do odpadu a nechají působit.

Jejich cílem je uvolnit usazeniny, které se vytvoří na stěnách a které mohou eventuálně odpad ucpat. Při dalším spláchnutí jsou pak odneseny dál do větší sítě a postupně až do čističky odpadních vod, kde je s nimi naloženo podle zákona.

ústí kanalizačního potrubí

To je něco, co by měl dělat prakticky každý z nás. Jednou za čas se však rozhodně vyplatí zkontaktovat profesionální firmu a nechat vše důkladně prohlédnout. Tak budeme mít jistotu, že je vše skutečně v pořádku. A to je rozhodně něco, co se nám bude hodit, zvláště pokud chceme onen dům prodat.

Jistě, je to starost navíc, ale věřte, že čas a peníze, které tomu věnujete, se vám rozhodně vrátí zpátky. I zde je totiž levnější prevence než řešení eventuálních následků.

Služby

S čím může vypomoci úklidová firma

Když si pozvete úklidovou firmu do kanceláře, bytu, garáže, dílny a dalších prostor, v zásadě lze očekávat, že rozsah prací bude odpovídat vašim požadavkům. Stačí se předem domluvit na konkrétních krocích a pak už jen objekt zpřístupnit v domluvený čas. Může jít o generální úklid, úklid po rekonstrukci prostor, anebo třeba jen dílčí kroky, které nezvládáte sami, a s nimiž nemáte dobré zkušenosti anebo nejsou k dispozici potřebné prostředky.

luxování koberce

Vyčištění koberce

Existují úklidové práce, s nimiž si snadno poradíte sami, ale jsou i takové, co vyžadují speciální techniku. Kupříkladu čištění koberců. Některé čisticí stroje si můžete koupit, ale tam platí v zásadě jedno pravidlo, že čím účinnější, tím dražší. Zvažte tedy, zda má význam investovat pár tisíc do méně účinného stroje, nebo desítky tisíc do účinného mechanismu, anebo raději oslovit úklidovou firmu v Praze. S čím si úklidové firmy poradí?

koberec v pokoji

S běžným znečištěním – klasický sáčkový vysavač vám odsaje z podlahy jen část nečistot, některé tam zůstanou a smísí se s mastnotou v ovzduší, což vytvoří časem mastný povlak mezi vlákny. A čím je nečistot mezi vlákny více, tím více koberec ztrácí svou barvu, a tehdy je vhodné začít s čištěním strojním.

Bakterie, plísně – a další patogeny se v koberci rády usazují, je to textilie, a každá textilie patří do pračky. Jak by se vám líbilo neustále chodit v jednom oděvu celý rok? Koberec by měl být proto podrobován mokrému strojnímu čištění i z tohoto důvodu.

Zápach – kdo chodí po koberci v pantoflích nebo v jiné obuvi, je v určité výhodě vůči tomu, kdo po něm našlapuje v ponožkách, silonových punčochách nebo zcela naboso. Bosá chodidla mají mnoho potních žláz a náš pot je potravou pro bakterie, zejména brevibacterium linens. A tak se za jistý čas může koberec proměnit v místo, odkud se line onen známý odér.