Ocitli jste se v situaci, kdy nutně potřebujete na převoz vašich věcí dodávku? Nemusíte se nadále strachovat! My vás rozhodně nenecháme ve štychu! Každý se jednou z nás potřeboval někam přestěhovat. Nemusíte rovnou vyklízet vaši dosavadní kancelář na to, abyste potřebovali vhodný vůz. Jenomže co najednou dělat, pokud potřebujete dodávku, která by navíc byla spolehlivá? Naše půjčovna dodávek praha, vám zajistí kvalitní služby, a navíc za jedinečnou cenu. Stěhování po Praze je daleko těžší než v malém městě nebo snad na vesnici. Na našich stránkách si tak ještě dnes, můžete dohledat dodávku, kterou byste si co nejrychleji potřebovali na stěhování půjčit.

dodávka

Nebo snad jen na krátký převoz po Praze? Ano to je u nás také možné. Naše vozy navíc pravidelně servisujeme. Přepravní služby jsou již od 9 Kč za kilometr, a to se rozhodně vyplatí nejen vám, ale také i vašemu známému, kterému můžete trochu píchnout. V pronájmu od nás dostanete i zcela zdarma 500 km, pakliže přejedete více bude vám účtována částka navíc. Nepůjčujeme naše vozy jen po hlavním městem, kterým je naše překrásná Praha. Ale také ve městě perníku, kterým jsou Pardubice. Můžete nás najít i na sociálních sítích. Kdo si neví rady s tím jakou dodávku si má půjčit, protože se bojí, že by snad musel jet vícekrát, tak se na nás může obrátit a my mu rádi zodpovíme veškeré dotazy.

krabice

Nejen po naší republice můžete cestovat, ale také i do zahraničí. Kdo se navíc bojí toho, že by nedokázal náš vůz zcela sám či sama odřídit, využije určitě také služby, kterou nabízíme. Ano budete mít vlastního řidiče. Vše je jen o domluvě. Nejčastější dotazy najdete na našem webu, protože nejste sami kdo si někdy nevěděl rady. Kdo se nebojí, tak nám může samozřejmě i zavolat a dohodnout se s námi i po telefonu. Každý jsme potřebovali s něčím pomoci, a v nejhorším případě to dopadlo tak, že se na nás kamarádi vykašlali, protože jim do toho zrovna ten den něco vlezlo. Proto je dobré se spolehnout na nás, ať už budete dělat jen řidiče.