Trampolína patří mezi nepostradatelné, zábavné prvky. Najdete ji skoro na každé zahradě nebo u venkovního posezení restaurace. Vyřádí se na ní malí i velcí. Každopádně každý kdo má doma trampolínu, ať malou či velkou, ví, že základem je bezpečnost. Na goodjump.cz si můžete zakoupit trampolínu různé velikosti, s ochrannou sítí i bez ní. Zároveň na e-shopu goodjump.cz najdete veškeré náhradní díly na trampolínu, které byste mohli potřebovat. Skákací plochy nabízíme v různých rozměrech. Pokud je vaše skákací plocha jakkoliv poškozená, je načase pořídit novou. Skákací plochu odstraňte, abyste zabránili případnému úrazu. Skákací plocha se může protrhnout a to může vést k velmi bolestivému úrazu. Pružiny, ano, další nepostradatelný díl pro zajištění super zábavy. Vyberte si dle rozměru trampolíny.

trampolína na zahradě

Kryty pružin na trampolínu nejsou jen o vzhledu. Kryt kryje pružiny před vnějšími vlivy, jako je slunce i déšť. Zároveň brání i tomu, aby dítě po doskoku spadlo mezi pružiny a škaredě si ublížilo. V nabídce najdete krásné barvy. Krycí plachta na trampolínu prodlouží životnost skákací plochy. Ochranné sítě jsou z vysoce pevného materiálu. Díky dokoupení ochranné sítě získáte kompletní trampolínu, kde nehrozí škaredý pád.

skákání na trampolíně

Žebříky jsou vhodné pro pohodlnější vstup na skákací plochu. Děti nebudou mít tendence z trampolíny skákat na zem a ušetříte tím možná pár vyvrtnutých kotníků. Konstrukce je další nejdůležitější součástí trampolíny. V případě jakéhokoliv poškození neváhejte a vyberte si u nás právě ten díl, který potřebujete. Kotvící sady pro trampolínu nemusí mít každý, ale přijdou rozhodně vhod tam, kde často fouká. Nepříznivé počasí dokáže trampolínu odlepit od země a přesunout ji, ne v úplně pěkném stavu, k vašemu sousedovi. Kotvící sady mají nastavitelné popruhy, proto se hodí ke všem typům trampolín. Kotvící sadu lze uchytit bez problému do trávníku.