Nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova se velmi hodí tam, kde je předpoklad, že bude vlhko. Tudíž nerezové zábradlí se hodí například na zahradu, sklepa, anebo dalších prostor. Zejména jsou využívány ve firemních místnostech a dalších podobných. My je máme například ve škole. Pracuji jako učitelka na základní škole a máme ve všech třech patrech jen nerezová zábradlí. A to z důvodu, že se i velmi jednoduše udržují. Krásně se z nich smyje špína a další nečistoty. Navíc se do nich nedělají rýhy, jako třeba na dřevěném zábradlí. To bylo ve škole před lety.

DESIGNOVÁ ZÁBRADLÍ UCHVÁTÍ KAŽDÉHO

Pamatuji si, jak tam bylo dřevěné zábradlí. A i když jsem tam nastoupila, když už tam to zábradlí dávno bylo, tak toto, co tam bylo za mě, už taky zažilo jistě své. Vím, že bylo takové dožluta, ale postupem času změnilo barvu do takové neurčité hnědé, kde byly navíc velmi nevzhledné rýhy. Navíc vůbec nevím, odkud by se ty rýhy vzaly. Byly dost hluboké a vůbec by se ani nedaly spočítat. Když to tak vezmu, musel to udělat opravdu silný náraz nebo škrábanec, protože od nehtů to opravdu být nemohlo. Myslím, že každý by si spíš zlomil prsty, než aby udělal rýhu do dřevěného zábradlí. Já sama jsem byla pro, aby se zábradlí změnilo a celé vyměnilo. Někdo tam chtěl dát opět dřevné zábradlí, ale naštěstí dost lidí bylo proti. Myslím, že i z hygienického hlediska je nerezové zábradlí ve škole lepší. Lehce se udržuje, stačí otírat vlhkým hadrem. Navíc se dají použít desinfekční přípravky, aby byla udržována lepší hygiena školy.

Zábradlí jsou velmi praktická

Sice je pravda, že na takovém nerez materiálu jde všechno vidět, ale my ve škole máme velmi skvělé a šikovné paní uklízečky, že naše kovové zábradlí je denně leštěné, a tudíž je stále jako nové. Myslím, že ho ředitel chce dát i před školu. Víte nerezové zábradlí je i velmi praktické a vlastně vydrží snad navěky. Oproti tomu dřevěnému, které časem jistě zchátrá a musí se každý rok lakovat nebo ošetřovat různými speciálními přípravky na dřevo. Ale chápu to. A pokud vás téma zábradlí zajímá více, podívejte se na náš web a vyberte to správné zábradlí.