Co vám může stránka, CO JE OPCE nabídnout a naučit? Mě to přijde skvělí, ale přijde mi, že tam najdete i výukový materiály. Co vám jejich stránka nabídne? Online kurz akcie a opce. Jak se říká, ten, kdo investuje, tak riskuje. Ale ten, kdo neinvestuje, tak riskuje svou budoucnost. A je investice vůbec důležitá? Sama popravdě nevím, ale v něčem určitě ano. Protože, když někde investujete, tak vám to nesníží inflace.

Akcie, OPCE a CFD význam toho, že investování v této době je důležité, aby vám to něco přineslo, a hlavně vám to nevezme inflace. Normálně bych čekala, že stránka spíš ukáže své nabídky apod… ale jejich stránka čím dál více překvapuje, protože vás to i dokonce naučí, abyste věděli, jestli je dobré investovat či ne.

finance

Ve zkratce jsem vám též něco vypíšu. Co jsou to vůbec Akcie? Jsou to cenné papíry. Pokud nakoupíte nějaké Akcie, tak se z vás stane akcionář. A proč investovat do akcií? Kdybychom byli akcionáři, tak máme právo na zisk společnosti. A dokonce bychom získali dividenda. A co to je? Je to odměna pro akcionáře a také pasivní příjem pro investora.

Co je OPCE? Opce je smlouva mezi nakupujícím a prodávajícím. Obě strany se dohodnou na ceně, času apod… A pro koho je kurz určen? Pro ty, kdo se chce ponořit do investic apod… A co vám může TRADECZ stránka nabídnout? Je to takový web ke vzdělání. Nabídne vám tam články, aktuální, starší, zprávy z trhu, blog traderů. Také vám mohou nabídnout Forex (je to nejobchodnější trh na světě).

zisk

Také vám stránka může nabídnout Komodity, obchodování, online kurz, money managment.

Proč mi přijde fajn tuhle stránku navštívit? Protože mi přijde hezký, že tu je někdo, kdo chce, aby naučil lidé investovat. Aby se nešidily a naučili se investovat, protože jinak by jím to všechno sebrala inflace. Což asi nechcete, že ne? Protože v dnešní době se to ještě také pořádně člověk nenaučí.