Otázka bydlení může někoho v dnešní době pořádně potrápit. Mnohým lidem způsobuje nemalé zádrhely. Vysoké jsou nejenom nájmy, ale také celkové ceny bytů i rodinných domů. Nemluvě o tom, že se mnohonásobně zvedly i ceny za materiály, čehož si nejvíce všímají lidé, kteří si chtějí nechat dům postavit nebo si zvolí možnost stavby svépomocí.

Možná proto stále více českých domácností volí raději mobilní dům, než jiný druh bydlení, kde si nic neušetří a kde nemají jistotu ani v tom, že budou mít stále peníze na placení vysokých výdajů, případně hypoték či dlouhodobých úvěrů.

knížky, polštář, deka

Mobilní domky jsou sice menší, za to v nich vždy najdeme vše, co k běžnému životu potřebujeme. Sympatické jsou také nízké náklady na bydlení. Objekty nestojí šílené miliony, ale bývají za poměrně nízkou cenu, což ocení jak mladé rodiny s dětmi, tak také lidé „single“ nebo páry, které si chtějí užívat života ve stáří.

Dva pokoje a velice nízká cena, přesně to představuje objekt Relax 6 Top-mobilnidomy.

Přitom se jedná o velice lukrativní bydlení. Velikost objektu je 48 metrů čtverečních. Jedná se o dvě ložnice a vnitřní obývací pokoj. Zateplení je provedeno pomocí 120 mm silné vrstvy kamenné vaty. Venkovní fasáda je velice líbivá, jedná se o velkou „srubovku“. Podlaha je vytvořena z linolea.

příroda, jezero

V ceně je zahrnuto také vybavení. V koupelně najdete záchod, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, topný žebřík, baterie a elektrické odvětrávání. Koupelna je kompletně obložená kamenem. Barva střechy je oproti standardu pozměněná na černou matnou. V příčkách dokonce najdete protihlukovou vatu. Barva oken je mimořádně v dekoru zlatý dub o velikosti 1100×1000.

Bude tento objekt vaším novým domovem? Vybírat si pokaždé můžete z širokých možností. Některé objekty jsou větší, jiné menší, i cena se může lišit v závislosti na složitosti a náročnosti stavby či jejím vybavení.