A to vždy, když náhle potřebujete automobil a ten váš je například v servise nebo je nepojízdný. V takových případech je zde autopůjčovna praha. Zde si můžete vybrat z jejich rozsáhlého automobilního parku takové auto, jaké zrovna potřebujete. Nemusíte se obávat, nabízená vozidla jsou ve výborném stavu, mají perfektní výbavu a půjčit si je můžete nejen rychle bez zbytečných průtahů, ale také i za příznivé ceny. Samozřejmě, že půjčené auto bude pojištěné, a to i havarijním pojištěním.

auto terénní

Automobily mají imobilizér, zámek řadicí páky a zdarma můžete mít zapůjčené dětské sedačky a podsedáky. Vozidla k vypůjčení jsou nové typy, takže je můžete využít na reprezentaci vaší firmy při uzavírání podnikatelských projektů. Svého zákazníka máte možnost tímto autem oslnit. I to je možné. A využití nabídky společnosti pro rodinné účely? Například návštěva vzdálených příbuzných, kterou vaše rodinné vozidlo již moc nezvládne. Tady je potřeba, abyste tuto situaci zvážili a rozhodli se, zda není nejen bezpečnější, ale také i ekonomičtější si potřebné auto na tak dalekou cestu půjčit.

vozidlo stříbrné

A pro firemní účely? Ano, je zde i mikrobus, který můžete využít pro převoz zaměstnanců vaší firmy až do vzdáleného místa objednané zakázky, nebo i podnikového školení. Uvedené důvody nabízejí řešení zapůjčení si vozidla. Je to levnější, než byste si pro rodinné a firemní účely měli pořídit nové auto. To nejen, že velmi rychle ztrácí na své hodnotě, ale také vám vypůjčením vozidla odpadá spousta starostí. Jaké, že to jsou starosti? Řešení poplatků, jako je povinné pojištění vozidla, havarijní pojištění vozidla, pravidelné kontroly emisí a STK, dobíjení autobaterie, koupě dálniční známky, pravidelný servis vozidla. Ale také i obavy, že vám vašeho miláčka někdo při jeho parkování v místě vašeho bydliště poškodí nebo dokonce ukradne.