I když to tak venku zatím nevypadá, jaro je už několik týdnů tady. To znamená jediné, je čas na obměnu šatníku. Povězte, kolik máte v šatní skříni kousků, které jste už roky nevzala na sebe a necháváte je tam jen z větami: Až budu mít lepší figuru. Zhubnu pět kilo. Možná až budu odvážnější. Tyto přísliby, co by kdyby, vám akorát zabírají místo v šatníku na kousky, které byste s oblibou nosila každý den. My ženy jsme velmi sebekritické, což samozřejmě v některých ohledech nemusí být na škodu, ale život máme jenom jeden, proč ho tedy promarnit přísliby?

Závan jara

I když teplota přes den mnohdy ještě ukazuje jen pár stupínků nad nulou, co nevidět budou mrazivé noci minulostí. Proč se tedy nepřipravit na první sluneční paprsky s předstihem. Tmavé oblečení, které vévodilo do nedávna vašemu šatníku, schovejte na další zimní sezónu a dejte přednost barvám a vzorům, které k jaru neodmyslitelně patří. Letos jsme opět na módních přehlídkách mohli obdivovat pastelové barvy a vzory převážně květinového charakteru. Proč si tedy tuto složitou situaci nezpříjemnit něčím hezkým na sebe?

dívka na kole

Pokud v šatníků nemáte dostatek místa na nové kousky, jednoduše si protřiďte šatník. Vyhoďte kousky, které jsou nějak poničené, případně jste je neměly na sobě i několik let. Rozhodně je neschovávejte s myšlenkou, že třeba jednou. To jednou bude trvat hodně dlouho, případně se vůbec neuskuteční. Vyřazené oblečení rozhodně nevyhazujte, odneste ho do armády spásy nebo do kontejneru na oblečení. To pak dostane díky tomuto vašemu gestu druhou šanci a třeba ještě udělá radost někomu dalšímu.

květinové šaty

Neotřelé a originální

Není snad nic horšího, než když na ulici vidíte ženu oblečenou ve stejném kousku, jaký právě máte na sobě. Vybírejte proto originální kousky třeba v second handech. Nejen že budete mít jistotu, že máte na sobě originální kousek, který už není k sehnání, zároveň můžete tomto způsobem výrazně ušetřit na oblečení. Zkusit můžete i tričko vlastní potisk, které bude jedinečné a jediné na světě.