Krajky jsou moc pěkné, když jsou kvalitně dělané a mají pěkný vzor. Krajek je dnes mnoho druhů a můžu vám říct, že v dávných dobách to bylo úplně normální, že se krajky nosily úplně normálně. Dříve byly krajky moderní a nosily se téměř na všem. A nyní? Nyní je tomu úplně jinak. Dnes si mnoho lidí myslí, že když má někdo krajku, tak je staromódní. Sice se musím přiznat, že jsem si to taky mockrát myslela, ale nyní to není vůbec pravda. Krajka se dnes nosí zcela běžně a já jsem za to velmi ráda. Já krajky zbožňuji a moc ráda je nosím. Jenže je někdy nevýhoda, když je krajka nekvalitní, tak se pak páře a muchlá se.

Krajkové šaty jsou pěkné.

A to se mi nelíbí. Mám velmi ráda, když je krajka kvalitní a vydrží dlouho. Jenže je v dnešní době tak těžké najít kvalitní krajku, že je to asi nemožné. Je i hodně lidí, co si myslí, že kvalitní krajku poznají, ale není tomu tak. Je to docela složité to poznat. A když jsme už u krajky. Tak líbí se vám třeba krajka na spodním prádle? Já to mám opravdu velmi ráda, ale má to jednu nevýhodu a tu, že když máte hladké tričko, takové to tenké, tak krajka jde hodně vidět. A to se mi moc nelíbí, takže si krajky na spodním prádle dopřávám jen pod určité oblečení. Pod ty upnutá trička si dávám jenom ty hladké podprsenky, takže je to prima, že nikde se nic nerýsuje.

Krajka je elegantní.

Ale! Štve mě to, protože krajky na podprsence miluji a těžko se jí vzdávám. Krajky jsou taky ale i na kalhotkách, županech, erotickém prádélku. Jak je již známo, tak krajka má dvě super vlastnosti. A to ty, že krajka je děsně sexy, ale taky je romantická. Takže krajka se hodí pro úplně všechny příležitosti. Opravdu ale ještě jednou zdůrazňuji, že dbejte o to, aby byla vaše kupovaná krajka opravdu kvalitní, abych s z ní mohli těšit hodně dlouho. Tak milé dámy nezapomeňte, že krajky jsou pěkné a přitažlivé a že se hodí pro úplně všechny ročníky. Každá žena by je měla mít doma.