Sůl do bazénu https://www.chlorito.cz/morska-sul? Ano, slyšíte a čtete správně. Sůl do bazénu patří. A to nemyslím z důvodu, že si jen tak osolíte život, ale myslím to tak, že si můžete koupit speciální sůl do bazénu, která vám zaručí perfektní lenošení v bazénu. A co navíc, můžete si připadat i jako někde u moře, kde si můžete odpočívat a relaxovat. No, kdo by si to nepřál? Ale musím se přiznat, že taky ze začátku jsem váhala, jestli sůl do bazénu vůbec patří. A tak jsem zamířila na tyto stránky, abych si zjistila více informací na našich webových stránkách. A musím říct, že jsem byla velmi překvapená, protože jsem nad tím nikdy nepřemýšlela. A tak jsem si řekla, že letos to jistě určitě změním. Letos bude můj bazén na zahradě mořský! Pořídím si kvalitní mořskou sůl do bazénu, která se vyplatí, a navíc taky desinfikuje vodu. A bez kvalitní čisté vody je koupání v bazénu vážně na nic.

Mořská voda je zábava a je zdravá.

A taky jsem si řekla, že z toho může být velká zábava. Co kdybych nikomu neřekla, že dám letos do bazénu mořskou sůl? Třeba tam někdo skočí a bude velmi překvapený, že voda v bazénu chutná jinak. Sice se ta voda nepije, ale věřte, že to každý zjistí. A navíc, když budete smět mořskou sůl v bazénu, tak vám tam nepoleze ani dotěrný hmyz. A to je podle mě opravdu velká výhoda.

Každý má rád plavání. I děti.

Nebo pijí vám u bazénu vodu psi a kočky? U nás tomu tak je pokaždé, ale myslím, že letos jim to asi chutnat nebude. Zvířatům dám normálně misku s vodu jinak a budu doufat, že bazén nechají na pokoji. Sice mám bazén malý, ale užít moře si v něm přeci můžu! Nebo ještě přemýšlím, že bych se vydala někam na výlet po naší republice, kde je možnost plavat ve slaném bazéně. Taky skvělá možnost. A byli jste vůbec už někdy u moře a zkusili tak přírodní mořské slané koupání? Já se přiznám, že jsem tam byla jen jako dítě a moc si to nevybavuji, tak si to letos u sebe doma připomenu. Sláva soli do bazénu!