„Lepší vyhořet, než se stěhovat!“ to je motto, který říká každý, kdo má za sebou minimálně jedno stěhování. To je samo o sobě velmi náročný proces plný vyhazování, balení, skládání apod. Není proto divu, že většina lidí je pak naprosto vyčerpaná a při představě vybalování krabic v novým bytě, se jim podlamují kolena.

Stěhování nábytku je pak kapitola samo o sobě. Některý nábytek je potřeba rozložit téměř na šroubky, takže si poté člověk připadá, jakoby skládal známou stavebnici LEGO. Jiný nábytek je zase potřeba polepit izolepou. Například stůl se šuplíky. Pokud by tak člověk neučinil, šuplíky by vypadly a pravděpodobně se rozbily. To samé s nábytkem, který má skleněné prvky (vitríny). Izolepa sklo chrání proti vypadnutí a popraskání.

stěhování

Najdou se lidé, kteří se rozhodnou stěhovat na vlastní náklady, jelikož jsou přesvědčeni o tom, že ušetří. Pronájem dodávky ovšem něco stojí. Není totiž možné veškeré věci odvézt na kárce. Většina se však spoléhá na pomoc profesionálních stěhovacích firem. Ti však nejsou vždy takoví profesionálové, jak se tváří.

Můžeme se dočíst nebo doslechnout o zkušenostech lidí se stěhovacími firmami. Většina z nich si stěžuje, že po stěhování měli poškozený nábytek. Odřený stůl, prasklá židle nebo popraskané sklo jsou typickými poškozeními po stěhování. Také se občas může zatoulat nějaká ta krabice.

ODNESTO.cz s. r. o. je pražská stěhovací firma s letitou zkušeností. Ke každé zakázce je přistupováno s důrazem na potřeby zákazníka. Bezpečný přesun věcí bez poškození je samozřejmostí, stejně tak jako bezstarostný průběh stěhování.

Firma vlastní blog s tipy i radami jak na stěhování do zahraničí, jak stěhovat umělecká díla, jak na klavír nebo kdy je nejlepší čas na to se stěhovat.

stěhování 2

Pokud jste si do teď nebyli jistí, komu svěřit stěhování Praha Odnesto.cz svých věcí, firma ODNESTO.cz s. r. o. se o Vaše stěhování postará. Už žádný rozbitý nebo ztracený nábytek, už žádný stres. S firmou ODNESTO.cz s. r. o. je lepší se stěhovat, než vyhořet.