Obaly na mobilní telefony vyrobené z polyuretanu se přezdívají jako „flip“ anebo „knížka“. Připomínají svým vzhledem kapesní diář nebo malou knížečku, jsou velmi pěkné a příjemně se s nimi pracuje. Co je pro tuto variantu obalů na mobilní telefony typické?

Dílenské zpracování je precizní – všechny typy takto vyráběných pouzder jsou precizně zhotovené strojní výrobou. Švy jsou dostatečně kompaktní a obal je celkově spolehlivým řešením zabezpečení mobilního telefonu. Kdybyste si měli takové pouzdro doma ušít „na koleni“, vyšlo by vás to poměrně draho a strávili byste tím spoustu času.

dívka s mobilem

Jsou velmi levné – šít si doma pouzdro na mobil Motorola nemá význam i z toho důvodu, že jsou tyto výrobky velmi levné. Kdybyste museli za jediné pouzdro zaplatit řekněme osm set korun, domácí výroba by již stála za úvahu, ale s cenou, za kterou se prodávají nyní, to skutečně postrádá smysl.

Připomínají knížku – knížkové obaly skutečně připomínají nějaký drobný knižní svazek s předními a zadními pevnými kartonovými deskami. Mobil je v nich chráněn ze všech stran – zezadu a z boku jej obepíná vanička z termoplastického polyuretanu a z přední a zadní strany je vanička zajištěna otevírací klopou u polyuretanové eko-kůže.

mobilní telefon

Také máte rádi barvy? Na tuto otázku odpoví každý z vás svérázným způsobem, ovšem jsou lidé, co si rádi pořizují velmi pestré oděvy, s nimiž se cítí příjemně doma, v zaměstnání, na dovolené či na slavnostních příležitostech. Mohou mít v šatníku např. trička všech barev duhy, letní tříčtvrteční kalhoty, které k nim výrazně barevně kontrastují, a k tomu se také hodí módní doplňky, jako jsou šperky, kabelky, kufříky, tašky přes rameno, batůžky a pochopitelně také obaly na mobily. Knížkové pouzdra jsou levná a tak není problém opatřit si k vašemu telefonu třeba obaly dva nebo tři a ty mezi sebou střídat podle nálady a vašeho aktuálního oděvu.